KARİYER VE SÜREKLİ EĞİTİM KOMİTESİ PROJELERİMİZ

Kariyer ve Sürekli Eğitim Komitesi olarak 2019 senesinden beri her yaştan Galatasaray’lının kariyer yollarına dokunmak ve onlara fayda sağlamak için çalışıyoruz. Bu yolda attığımız adımlarla birlikte, derneğimizin güçlü bir dayanışma ve birlikte hareket etme geleneğini sürdürmeyi hedefliyoruz.
 
Meslek Grupları Buluşmaları, 2019 senesinden beri bu dayanışmanın en güçlü yüzlerinden biri oldu. Bu etkinliklerle farklı mesleklerden gelen Galatasaray’lıları bir araya getiriyor, birbirimizin deneyimlerini paylaşma ve kariyer yollarında yol gösterme fırsatı buluyoruz.
 
Meslek Grupları Buluşmaları ile farklı mesleklerden gelen Galatasaraylıları bir araya getirdik ve büyük ilgi ve katılımla karşılaştık. Pandemi döneminde ise bu etkinlikleri online olarak gerçekleştirerek Galarasaray’lıları uzaktan bile olsa birbiriyle buluşturmanın heyecanını yaşadık. Bu etkinliklerimizde keyifli bir sohbet ortamı sağlamakla beraber genç devrelerden mezunlarımızın da ağabey ve ablalarıyla buluşmalarına imkan tanıdık.
 
Her bir buluşma, kocaman bir aile gibi bir araya gelen Galatasaray’lıların kariyer yolculuklarında birbirlerine destek olmasının somut bir göstergesi oldu. Bu etkinliklerde keyifli sohbetlerin, anıların ve deneyimlerin paylaşıldığı bir atmosfer oluştu. Genç devrelerden mezunlarımız, ağabey ve ablalarıyla bir araya gelerek, kendi kariyerlerinde yaşadıkları zorlukları ve başarıları paylaşırken aynı zamanda Galatasaray günlerini yad ettiler. Birbirlerine umut verdiler, ilham oldular ve yeni kapılar açtılar.
 
Birlikte daha da güçlenmek için, meslek gruplarımızı birleştiren bu özel etkinliklerde buluşmak dileğiyle!