Galatasaraylılar Derneği Bodrum Halikarnas Şubesi

 

48-019-195 kütük numaralı GALATASARAYLILAR DERNEĞİ BODRUM HALİKARNAS  ŞUBESİ 04.12.2023 tarih ve saat 15:24 itibariyle kuruluş kaydı yapılmıştır.

GALATASARAYLILAR DERNEĞİ BODRUM HALİKARNAS ŞUBESİ YÖNETİM KURULUNU SEÇTİ

 

Galatasaraylılar Derneği’nin 116 yıllık tarihinde bir ilk gerçekleşti ve Galatasaraylılar Derneği Bodrum Halikarnas Şubesinin ilk Olağanüstü Genel Kurulu Dernek Başkanımız Fidel Berber’in katılımıyla, 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı. 

Açılış konuşmasında Başkanımız Fidel Berber tek çatı altında olmanın öneminden bahsetti. Münferit açılan derneklerin bir zaman sonra kapandıklarını, sürdürülebilir bir yapıda olmadıklarının altını çizdi. Şubeleşmeyle tek aidat ve ortak yönetim sisteminin olacağını, böylece aidiyet duygusunun devam edeceğini belirtti. En kısa sürede Bodrum’da Galatasaraylıların buluşacağı bir lokal için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti. 

Galatasaraylılar Derneği Bodrum Halikarnas Şubesinin ilk Yönetim ve Denetim Kurulları oybirliğiyle seçildiler, diğer kurullar için ise Galatasaraylılar Derneği yetkili olacak.

Tek listeyle girilen seçimlerde Şube Yönetim Kurulu Başkanlığına 94 devresinden Gündüz NALBANTOĞLU ağabeyimiz seçildi. Kendisine başarılar dileriz.